Приватна садиба "Сикитура"

В чарівному своєю красотою і привабливістю прикарпатському високогірному гуцульському краї, в старовинному селі Шешори, що на Косівщині, поруч із змішаним смереково-буковим лісом, стрімким гірським потічком, скромно розмістилась невеличка оселя, щироседечно готова прийняти у будь-яку пору року своїх відвідувачів і гостей з усього Світу, для яких елітний сімейно-родинний відпочинок в синіх Карпатах надихає і збуджує на вічне і ліричне блискавично-приємне забуття, заряджає нескінченною енергією, силою духу і душі, захищає від повсякденних турбот і біганини, зайвих нервових потрясінь та негативної інформації.

Загадкове озеро Лебедин на Гуцульщині

Мальовниче озеро Лебедин відноситься до національного природного парку "Гуцульщина". Знаходиться на висоті 650 м, серед густого букового лісу, за яким височіє гора Лебедин. 
Це лісове озеро оповите багатьма легендами. Але найчастіше старожили навколишніх сіл переказують легенду про лебедине кохання бідного хлопця і багатої дівчини. Закохані хотіли побратися, але батьки дівчини не погоджувались приймати у сім’ю бідного зятя і не давали згоди на весілля. Тоді молоді у безвиході втекли далеко в гори, натрапили на це озеро і в ньому повінчалися навіки, бо хотіли залишитися вірними одне одному назавжди, як лебеді.
Тут гарно в любу пору року! 
 
Адреса: с. Шешори, урочище Лебедин
Поширення публікації можливе за умови зазначення посилання на сторінку першоджерела Відкривай Україну - Discover Ukraine
шаблоны joomla

Вибір кімнат

УВАГА ! У вартість проживання за одну добу входить: сауна,  більярд, теніс, стоянка авто, інтернет.

Вартість САУНИ 200 грн/годину до 4 осіб.УВАГА! У літній період можливе поселення та проживання на дахах та у внутрішніх перегородках стін Соньки-полчок, одного з різновидів лісових гризунів, подібних маленьким білочкам! Вони не агресивні, не кусають, не нападають, але нагадують у нічний час про свою присутність!

Може лазити по деревах і стінах без яких-небудь проблем. Гніздується в дуплах дерев, гніздах птахів, а також під дахами будинків. Спить весь день, активний уночі. Зимова сплячка звичайно триває з кінця вересня до початку травня. Вони зазвичай не соціальні тварини, хоча невеликі групи тісно пов'язаних дорослих іноді спостерігались.
Восени живляться жолудями, горіхами, каштанами та насінням, яке багате на масла й жири. У літні місяці більше споживає плоди і гриби.